Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

UAB „Finoreta „sėkmingai teikia įmonių buhalterinės apskaitos paslaugas.

Jeigu ieškote patikimo partnerio kuris sąžiningai ir atsakingai tvarkytų Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą,nedvejodami į mūsų specialistus.

Apačioje nurodytos populiariausios organizacijos formos kurioms tvarkome buhalterinę apskaitą. Pasirinkite daugiausiai atspindinčią jums galimybę apie ją daug plačiau, bei įsivertinti planuojamus kaštus.

Jei esate tarp esamų veiklos formų, nėra jūsų ieškomos, galite kreiptis į mus telefonu arba el. paštu ir mes galime rasti gerą pasiūlymą Jums.

Amazon , Ebay ir kitų pardavimų platformų apskaita.

Laukiame Jūsų, mūsų klientų rate.

 

Uždaroji akcinė bendrovė  – tai populiariausia veiklos forma Lietuvoje.

UAB apskaitai Lietuvoje yra skiriama daug dėmesio, nes kiekviena mokesčių naujovė gali lemti nuostolius nepasiruošusioms įmonėms. Mūsų specialistai nuolatinės kvalifikacijos kėlimo seminaruose, kad galėtų nepriekaištingai spręsti iškilusias problemas su Jūsų įmonių finansine apskaita.

Pagal Lietuvos galiojančius įstatymus UAB buhalterinei apskaitai privaloma turėti arba buhalterį viduje, arba galiojančią sutartį su buhalterines paslaugas teikiančia įmone.

Mūsų specialistai pasiruošę dirbti su Jumis tvarkant Jūsų buhalterinę apskaitą, atstovaujant Jus Valstybinėse institucijose kaip VMI, SODRA, Registrų centras, Statistikos Departamentas ir kitos.

Esame pasiruošę prisiimti atsakomybe už Jūsų įmones:
• Pirminę dokumentaciją
• Pirkimo ir pardavimo sąskaitų registravimo apskaitoje
• Kasos operacijų registravimą;
• Avansinių apyskaitų surašymas
• Reprezentacinių išlaidų nurašymo aktų rengimas
• Ilgalaikio turto apskaita
• Ataskaitų kitų ruošimo: metinių ataskaitų, aiškinamųjų raštų, deklaracijų
• Debitorių ir kreditorių įsiskolinimų kontrolė
• Darbo sutarčių ir įsakymų rengimo …
• Darbo užmokesčio apskaičiavimas

Jeigu ieškote tikrai patikimų partnerių, kurie kartu su Jumis nori siekti Jūsų įmonei gerovės, lauksime mūsų klientų būryje.

UAB – Buhalterinės apskaitos tvarkymas – nuo ​​120 Eur.- 1 mėn.

 

Mažosios Bendrijos – Buhalterinė apskaita labai panaši į UAB apskaitą, tik yra keletas išimčių :

*Aiškinamasis raštas gali būti paprastesnis negu UAB
*Reikia pateikti pelno-nuostolio ataskaitą ir balansą

 

Norint vesti mažosios bendrijos apskaitą nėra būtina buhalterio etatas įmonėje arba sutartis su buhalterine įmone, pagal įstatymus numatyta, kad buhalteriją gali tvarkyti Mažosios bendrijos narys.

Tačiau dažnai pasitaiko, kad pradėjus verslui kopti aukštyn, ne visada yra laiko deramai prižiūrėti buhalterinę apskaitą tvarkingai. Jeigu manote, kad Jums jau šiuo metu reikia patikimo partnerio tvarkymui, mes būsime pasiruošę Jums padėti.

Dirbant su mumis mes galime atstovauti Jūsų Valstybinėse institucijose tokiose kaip :

VMI
SODRA
Registrų centras
Statistikos departamentas

Prižiūrėsime visus dokumentus nuo pirminių iki finansinių ataskaitų sudarymo ir pateikimo Registrų centrui.

MB – Buhalterinės apskaitos tvarkymas – nuo ​​100 Eur. – 1 mėn.

 

Individuali įmonė – lyginant šios veiklos halterinę apskaitą su UAB ar MB ji yra paprastesnė, dažniausiai individualios įmonės priklauso vienam fiziniam asmeniui arba šeimai.

Jei planuojate steigti individualią įmonę ir tik dabar pradėjote domėtis apskaitos tvarkymu, nereikėtų pamiršti, jog pagal individualios įmonės įstatymus įmonės savininkui neribota turtinė atsakomybė arba kitaip savininkas atsako savo turtu.Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą partnerį individualios įmonės tvarkymui, nes net ir menkiausios klaidos gali atnešti labai nuostolių.

Mūsų specialistai, keldami savo kvalifikaciją seminaruose, nuolat prižiūrėti savo įmonių apskaitą ir atsiradusias naujienas įstatymo pakeitimams laiku Jus informuoti ir surasti iškilusių problemų sprendimo būdus.

Jeigu manote, kad mūsų įmonės yra verta jūsų apskaitos partnerio statuso vardo, kviečiame jus prisijungti prie mūsų klientų rato.

IĮ – buhalterinės apskaitos tvarkymas – nuo ​​100 Eur. -1 mėn

 


Esmė yra tiesiog  https://essay4today.com/  įsitraukti į rašymo srautą.