Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

UAB „Finoreta „sėkmingai teikia įmonių  buhalterinės apskaitos paslaugas.

Jeigu ieškote patikimaus partnerio kuris sąžiningai ir atsakingai tvarkytų Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą,nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus.

Apačioje nurodytos populiariausios organizacijų formos kurioms tvarkome buhalterinę apskaitą. Pasirinkite  labiausiai Jūsų interesus atspindinčią paslaugą ir turėsite galimybę apie ją sužinoti plačiau, bei įsivertinti planuojamus kaštus.

Jeigu tarp žemiau esančių veiklos formų nėra Jūsų ieškomos, galite kreiptis į mus asmeniškai telefonu arba el. paštu ir mes galėsime surasti tinkamiausią pasiūlymą Jums.

Laukiame Jūsų, mūsų klientų rate.

 

Uždaroji akcinė bendrovė – tai populiariausia veiklos forma Lietuvoje.

UAB apskaitai Lietuvoje yra skiriama daug dėmesio, nes kiekviena mokestinė naujovė gali lemti nuostolius nepasiruošusioms įmonėms. Mūsų specialistai nuolatos kelią kvalifikaciją seminaruose, kad galėtų nepriekaištingai spręsti problemas iškilusias su Jūsų įmonės finansine apskaita.

Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus UAB buhalterinei apskaitai yra privaloma turėti arba buhalterį įmonės viduje, arba galiojančią sutartį su buhalterines paslaugas teikiančia įmone.

Mūsų specialistai pasiruošę dirbti su Jumis tvarkant Jūsų buhalterinę apskaitą, atstovaujant Jus Valstybinėse institucijose tokiose kaip VMI, SODRA, Registrų centras, Statistikos Departamentas ir kitos.

Esame pasiruošę prisiimti atsakomybe už Jūsų įmonės:
• Pirminę dokumentaciją
• Pirkimo ir pardavimo sąskaitų registravimą apskaitoje
• Kasos operacijų registravimas;
• Avansinių apyskaitų surašymus
• Reprezentacinių išlaidų nurašymo aktų rengimą
• Ilgalaikio turto apskaita
• Ataskaitų ruošimo: metinįnių ataskaitų, aiškinamųjų raštų, deklaracijų
• Debitorių ir kreditorių įsiskolinimų kontrolė
• Darbo sutarčių ir įsakymų rengimo
• Darbo užmokesčio apskaičiavimo
• Ir kitų…

Jeigu ieškote tikrai patikimų partnerių, kurie kartu su Jumis nori siekti Jūsų įmonei gerovės, lauksime mūsų klientų būryje.

UAB – Buhalterinės apskaitos tvarkymas  – nuo  75 Eur.-1 mėn.

 

Mažosios Bendrijos – Buhalterinė apskaita labai panaši į UAB apskaitą, tik yra keletas išimčių :

*Aiškinamasis raštas gali būti paprastesnis negu UAB
*Reikia pateikti pelno-nuostolio ataskaitą ir balansą

 

Norint vesti mažosios bendrijos apskaitą nėra būtinas buhalterio etatas įmonėje arba sutartis su buhalterine įmone, pagal įstatymus yra numatyta, kad buhalteriją gali tvarkyti Mažosios bendrijos narys.

Tačiau dažnai pasitaiko, kad pradėjus verslui kopti aukštyn, ne visada yra laiko deramai prižiūrėti buhalterinę apskaitą tvarkingai. Jeigu manote, kad Jums jau šiuo metu reikia patikimo partnerio apskaitos tvarkymui, mes būsime pasiruošę Jums padėti.

Dirbant su mumis mes galėsime atstovauti Jūsų įmonę Valstybinėse institucijose tokiose kaip :

VMI
SODRA
Registrų centras
Statistikos departamentas

Prižiūrėsime visus dokumentus nuo pirminių iki finansinių ataskaitų sudarymo ir pateikimo Registrų centrui.

MB  – Buhalterinės apskaitos tvarkymas  –  nuo 65 Eur. – 1 mėn.

 

Individuali įmonė – lyginant šios veiklos buhalterinę apskaitą su UAB ar MB , ji yra paprastesnė, dažniausiu atveju individualios įmonės priklauso vienam fiziniam asmeniui arba šeimai.

Jeigu planuojate steigti individualią įmonę ir tik dabar pradėjote domėtis apskaitos tvarkymu, nereikėtų pamiršti, jog pagal individualios įmonės įstatymus šios įmonės savininkui yra taikoma neribota turtinė atsakomybė arba kitaip tariant savininkas atsako savo turtu.Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą partnerį individualios įmonės apskaitos tvarkymui, nes net ir menkiausios klaidos gali atnešti labai didelių nuostolių.

Mūsų specialistai nuolatos, kelią savo kvalifikaciją buhalteriniuose seminaruose, kad galėtume tinkamai prižiūrėti Jūsų įmonės apskaitą ir atsiradus naujiems įstatymo pakeitimams laiku Jus informuoti ir surasti iškilusių problemų sprendimo būdus.

Jeigu manote, kad mūsų įmonės yra verta jūsų apskaitos partnerio statuso vardo, kviečiame jus prisijungti prie mūsų klientų rato.

IĮ    –  buhalterinės apskaitos tvarkymas  –  nuo 60 Eur. -1 mėn

 


The point is just to https://essay4today.com/ get into the flow of writing.