Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Įmonė Finoreta sėkmingai teikia visas įmonių ir organizacijų Buhalterinės apskaitos paslaugas, apačioje nurodytos populiariausios organizacijų formos kurioms tvarkome buhalterinę apskaitą. Jeigu ieškote patikimaus partnerio, kuris sąžiningai ir atsakingai tvarkytų Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, nedvejodami pasirinkite iš apačioje labiausiai Jūsų interesus atspindinčią paslaugą ir turėsite galimybę apie ją sužinoti plačiau, bei įsivertinti planuojamus kaštus.

Jeigu tarp žemiau esančių veiklos formų nėra Jūsų ieškomos, nedvejodami galite kreiptis į mus asmeniškai telefonu arba el. paštu ir mes galėsime surasti tinkamiausią pasiūlymą Jums.

Laukiame Jūsų, mūsų klientų rate.

 

Uždaroji Akcinė Bendrovė – tai populiariausia veiklos forma Lietuvoje. UAB apskaitai Lietuvoje yra skiriama daug dėmesio, nes kiekviena mokestinė naujovė gali lemti nuostolius nepasiruošusioms įmonėms. Mūsų specialistai nuolatos kelią kvalifikaciją seminaruose, kad galėtume nepriekaištingai spręsti problemas iškilusias su jūsų įmonės finansine apskaitą.

Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus UAB buhalterinei apskaitai yra privaloma turėti arba buhalterį įmonės viduje, arba galiojančią sutartį su buhalterinę įmonę.

Mūsų specialistai pasiruošę dirbti su Jumis tvarkant jūsų buhalterinę apskaitą, atstovaujant Jus valstybinėse institucijose kaip VMI, SODRA, Registrų centras, Statistiko Departamentas ir Kitos.

Esame pasiruošę prisiimti atsakomybe už Jūsų įmonės:
• Pirminę dokumentaciją
• Pirkimo ir pardavimo sąskaitų registravimą apskaitoje
• Kasos operacijų registravimas;
• Avansinių apyskaitų surašymus
• Reprezentacinių išlaidų nurašymo aktų rengimą
• Ilgalaikio turto apskaita
• Ataskaitų ruošimo: balansai, paaiškinamųjų raštų, deklaracijų
• Debitorių ir kreditorių įsiskolinimų kontrolė
• Darbo sutarčių ir įsakymų rengimo
• Darbo užmokesčio apskaičiavimo
• Ir kitų…

Jeigu ieškote tikrai patikimų partnerių, kurie kartu su Jumis nori siekti Jūsų įmonei gerovės, lauksime mūsų klientų būryje.

UAB – buhalterinės apskaitos tvarkymas  – nuo  75 Eur.-1 mėn.

 

Mažosios Bendrijos Buhalterinė apskaita labai panaši į UAB apskaitą, tik yra keletas išimčių kurios palengvina buhalterijos vedimą ir ataskaitų teikimą už praeitus finansinius metus, tai:

*Nereikia teikti kapitalo pokyčių ataskaitos
*Aiškinamasis raštas gali būti paprastesnis negu UAB
*Reikia pateikti pelno-nuostolio ataskaitą ir balansą

Norint vesti mažosios bendrijos apskaitą nėrą būtinas buhalterio etatas įmonėje arba sutartis su buhalterinę įmonę, pagal įstatymus yra numatyta, kad buhalteriją gali vesti Mažosios bendrijos narys.

Tačiau dažnai pasitaiko, kad pradėjus verslui kopti aukštyn, ne visada yra laiko deramai prižiūrėti buhalterinę apskaitą tvarkingai. Jeigu manote, kad Jums jau šiuo metu reikia patikimo partnerio apskaitos tvarkymui, mes būsime pasiruošę Jums padėti.

Dirbant su mumis mes galėsime atstovauti Jūsų įmonę valstybinėse institucijose tokiose kaip :

VMI
SODRA
Registrų centras
Statistikos departamentas

Prižiūrėsime visus dokumentus nuo pradinių dokumentų apskaitymo iki finansinių ataskaitų sudarymo ir darbo užmokesčio skaičiavimo.

MB  – buhalterinės apskaitos tvarkymas  –  nuo 65 Eur. -1 mėn.

 

Individualios įmonės buhalterinė apskaitą – lyginant šios veiklos buhalterine apskaita su UAB ji yra paprastesnė, dažniausiu atveju individualios įmonės priklauso vienam fiziniam asmeniui arba šeimai.

Jeigu planuojate steigti individualią įmone ir tik dabar pradėjote domėtis apskaitos tvarkymu, nereikėtu pamiršti, jog pagal individualios įmonės įstatymus šios įmonės savininkui yra taikoma neribota turtinė atsakomybė arba kitaip savininkas atsako savo turtu.

Todėl labai svarbu pasirinkti tinkama partnerį individualios įmonės apskaitos tvarkymui, nes net ir menkiausios klaidos gali atnešti labai didelių nuostolių.

Mūsų specialistai nuolatos, kelią savo kvalifikaciją buhalteriniuose seminaruose, kad galėtume tinkamai prižiūrėti Jūsų įmonės apskaitą ir atsiradus naujiems įstatymo pakeitimams laiku jus informuoti ir surasti iškilusių problemų sprendimo būdus.

Jeigu manote, kad mūsų įmonės yra verta jūsų apskaitos partnerio statuso vardo, kviečiame jus prisijungti prie mūsų klientų rato.

IĮ    –  buhalterinės apskaitos tvarkymas  –  nuo 60 Eur. -1 mėn

 

 


The point is just to https://essay4today.com/ get into the flow of writing.