Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

UAB Finoreta

UAB Finoreta – tai įmonė, kuri sėkmingai padeda savo klientams tvarkyti įmonės apskaitą, bei papildomą įmonės dokumentaciją.

       Suprantame, kad esame atsakingi už vieną iš svarbiausių įmonės vidaus procesų -buhalterinę apskaitą, todėl nuolatos keliame savo kvalifikaciją, kad mūsų duodami patarimai įmonėms buhalterijos tvarkymo, įmonių steigimo, likvidavimo, vidinės dokumentacijos bei daugelio kitų dalykų, būtų naudingi ir aktualūs.

 

Mūsų vertybės tai :

        Sąžiningumas – keliame sau aukštą kartelę, todėl tikime jog sąžiningumas tai vieną iš svarbiausių savybių kurios padeda įgauti mūsų partnerių pasitikėjimą
        Patirtis – turime sukaupę patirties, kuri padeda mūsų partneriams išspręsti daugumą iškilusių sunkumų.Mūsų darbuotojai kelia kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose seminaruose, kad nepraleisti mokestinių pasikeitimų kurie gali įtakoti įmonės tolimesnį darbą.
        Konfidencialumas – šiuo metu kai tarp įmonių yra didelė konkurencija, tikime jog vienas iš pagrindinių sėkmės faktorių yra turėti partnerius, kurie yra kartu su tavimi vienoje barikados pusėje, todėl skiriame didelį dėmesį, kad mūsų klientų komercinės paslaptys ir veiklos modeliai liktų saugūs, nes nuo to priklauso ir mūsų įmonės gerovė.

    Jeigu šiuo metu ieškote patikimo partnerio, kviečiame jungti prie mūsų patenkintų klientų rato.