VŠĮ Buhalterija

VŠĮ buhalterinė apskaita – labai panaši ir į kitų juridinių asmenų apskaitą, vienas iš esminių skirtumų jog Viešoji įstaiga yra nepelno siekianti organizacija ir jų pelnas turi būti skirtas viešajam interesui.

Esmini skirtumai tarp UAB būtų jog viešajai įstaigai nereikia teikti balanso į Registrų centrą, turi tik jai pritaikyta pelno-nuostolio ataskaitos formą, kurios teikti į VMI yra neprivaloma. Ją privaloma būtų teikti tik tuo atveju, jeigu VŠĮ vykdytų komercinę veiklą. Organizuojant savanorišką darbą – asmenų darbo apskaitą yra neprivaloma. Jeigu viešoji įstaiga gauna paramą ji turi turėti paramos gavėjo statusą ir taip pat Mokesčių inspekcijai teikti paramos gavimo ir teikimo matinę ataskaitą.

Jeigu manote, kad visų viešosios įstaigos buhalterinių operacijų tvarkymas jums yra per didelė atsakomybė ir našta, mūsų specialistai yra gerai susipažinę su Viešosios įstaigos buhalterijos tvarkymu, sugebame atsakingai ir laikų pateikti visas ataskaita ir dokumentacijas, bei patarti optimizuojant buhalterijos tvarkymą.
Nuo 39 €

Domina Tiksli Kaina ?


Šiuo Metu Vykdomi Specialūs Pasiūlymai:

Naujoms Įmonėms

Sužinoti Daugiau...

Veikiančioms Įmonėms

Sužinoti Daugiau...